TECHNICKÁ PODPORA +420 605 755 557     OBJEDNAT TECHNIKA

PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ CENTRÁLNÍCH TELEVIZNÍCH SYSTÉMŮ,
INSTALACE ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY,
DIGITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ DVBT2 A ELEKTROINSTALACE

Zašlete nám své telefonní číslo a my Vás budeme kontaktovat:

Centrální televizní systém

Kompletní technické řešení distribuce televizního signálu pro bytové domy, hotely a jiné budovy...

Více informací

Anténní a satelitní technika

Hledáte řešení Vašeho anténního nebo satelitního příjmu? Stavíte či rekonstruujete dům a nemáte žádnou představu jakým způsobem rozvést signál? Sjednejte si schůzku a my Vám navrhneme systém přesně podle Vašich představ a požadavků. Po odborné konzultaci a Vámi vybraného způsobu televizního příjmu, realizujeme montáž do několika dnů. Jsme schopni Vámi dodat programovou nabídku jak českých, tak zahraničních programů v různých jazykových verzích.

Více informací

Datové rozvody - strukturovaná kabeláž

Datovou komunikaci dnes nelze podcenit, stala se součástí našeho života. Správné zasíťování je základem pro správnou funkci datových přenosů a tedy používání zařízení k tomu určených (tiskárny, pc, mobily, přenosy kamerových systémů a jiné)...

Více informací

CCTV - kamerové systémy

Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob. Přijedeme k Vám, abychom zjistili Vaše požadavky. Projdeme s Vámi celý objekt, který má být monitorován a doporučíme cílené a efektivní řešení pro Váš klid. Sledování na Vašem mobilním zařízení je samozřejmostí...

Více informací

Elektroinstalace

Pokud řešíte elektrickou sít (silnoproud), obraťtě se nás, Poradíme Vám s praktickou stránkou rozmístění zásuvek, vypínačů a jiných komponentů. Je důležité najít ideální řešení mezi jejich počtem, umístěním a vhodností použití pro danou instalaci. Po domluvě provedeme úplnou instalaci a zajistíme Vám revizi.

Více informací

Montáže a servis

Montáže, instalace a servis jsou součástí naší práce. Nabízíme Vám spolupráci při řešení jakýchkoliv požadavků. Chceme, aby jste byli spokojeni. Snažíme se tedy navrhovat řešení s pohledem do budoucnosti. Ne dočasná, ale pokud je to možné rozhodně konečná.

Více informací

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.